Babylous!!

Tsekatkaa toi rekattu Babylous! Upea mimmi! Tollasella kissanaisella on jo varaa vähän kertoakin niitä mielipiteitään näillä palstoilla! Tollanen mami kun jotain sanoo, niin silloin miehetkin jopa kuuntelevat! ;)

Onko susta lisää kuvia jossain esim. irc-galleriassa??
81111
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

mitä ihmettä se seukkaa jonkun kurdi-sääliön kanssa kun parempaakin saisi..?

Äänestä

Sitäpaitsi se juo ja polttaa, kuten suomalaiset naiset yleensä. Seurusteleekin jonkun turkkilaisen ex-baarimikon/-rantatuolinvuokraajan/-mattokauppiaan kanssa eli nykyisen kebab-ravintoloitsijan kanssa. :-D

Se todennäköisesti laittoikin kuvansa juuri siitä syystä, että luulee olevansa joku megabeibe.

Äänestä

Kyllähän toi jonkun perusblondin voittaa ihan mennen tullen, mutta aika normaalin rajoissa vielä kuitenkin. Epäilemättä tän palstan kauneimpia naisia joka tapauksessa. Tota tasoa on tollasista reilu parikymppisistä about ehkä 2-3 kymmenestä. Eli kyllähän babylous selkeesti siihen kauniimpaan vähemmistöön lukeutuu.

Äänestä
  • Itse lähetellä itselleen kehuja..LOL

    Äänestä

  • Minusta B. näyttää kuvassa Mette Mannoselta, ja täytyy sanoa että Mette ei ole koskaan oikein tälle kolahtanut. Blondi tänne, kiitos.

    Äänestä

Miehen logiikkaa pääsi vilahtamaan tälle palstalle. Siis naisen ulkonäöstä riippuu että kuuntelevatko miehet häntä vai eivät. No, kuinkas muuten, kauniilla naisilla on valtaa miehiin!!

Äänestä

Tulipas kommentti.. :) Eipä ole aiemmin minua kehuttu kuin seurustelukumppanieni taholta..ja nekin ovat kehuneet ennemminkin luonnetta kuin näköä..
Ei ole kuvia missään muualla..sorry ;)

Äänestä

Pisti kuvankin verkkoon kun halusi näyttää naureskelijoille, että blondi ei ainakaan ole vaikka siten käyttäytyy. :)

Äsken kävin leffassa Tennispalatsissa ja siellä nyt oli kebabinvääntäjien ja negridien kyljessä kymmenittäin ihan samanlaisia. Kai se sit on joku pakollinen kasvuvaihe suomitytön elämässä, pitää todistella suurta suvaitsevaisuuttaan tms. Harmi vaan kun suurin osa vetää ns. överit ja pilaa loppuelämänsä noilla touhuilla... :(

Äänestä

Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


ooh! kirjoitti:

Tsekatkaa toi rekattu Babylous! Upea mimmi! Tollasella kissanaisella on jo varaa vähän kertoakin niitä mielipiteitään näillä palstoilla! Tollanen mami kun jotain sanoo, niin silloin miehetkin jopa kuuntelevat! ;)

Onko susta lisää kuvia jossain esim. irc-galleriassa??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu