Mulla selässä, ja rinnassa, jonkin verran olkapäissä. Nimeonmaan tuota ihoa, missä on ennen ollu aknea, ei kylläkään kovin pahaa mutta kumminkin. Rasvaatteko sitä aluetta tai jotain? Aika ikävältä näyttää joissakin valoissa.
Tai sitten nuo "raskausarvet". Niitä minulla pikkaisen alaselän tienoilla, teettekö niille jotain. Nekin haalentuneet jonkin verran, mutta silti joskus näkyy. Rasvallako lähtisi?
Akneiho ja "raskausarvet"
ihomies772
1
768
Vastaukset
- tipi
ei ne raskausarvet lähde koskaan pois kun ne on jo kerran tulleet. ne voi vaan haalistua. rasvaaminen auttaa kyllä ettei tulisi enempää arpia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille
Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.3432779SDP pelastaa uppoavan Suomen
2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis582235Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti
Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj781929Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee
Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis641569- 1401512
- 601054
Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma
Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki1021019Tsemii Pete ja Linda! Tässä tärkeät kellonajat Euroviisut-viikon ohjelmista tv:ssä!
Euroviisut järjestetään Wienissä Itävallassa 12.-16. toukokuuta. Tsemii Pete ja Linda kisaan! Vetäkää Suomelle voitto Li7908Raiskaukset loppumaan?
Onko kenelläkään tiedossaan tuloksellisia keinoja saada väkisinmakaaminen loppumaan tai edes vähenemään? Lainsäädännön204830- 37738