dermaclear-valohoidosta

poistaako dermaclearin valoimpulssihoito aknearpia?
3303
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mun kanta näihin arpi-poistoihin on että vain lääkärien tekemät hoidot auttaa, jos nekään. Ja nyt puhutaan kunnon arvista, ei mistään pienistä epätasaisuuksista. laserhionnat ja silleen, ne voi auttaa. Mutta ovat tosi kalliita. Arpihiontoihin saa kyllä rahaa uppoamaan.

Äänestä

Tämä valoimpulssi ei poista arpia vaan pelkästään karvaa. Jos arpi/ arvet ovat tuoreita mikrokuorinta on mielestäni tehokkain. Jos ovat ns. vanhoja niin lääkärin hoidot

Äänestä
  • joo en minä oo menosakaan, keksein toisen keinon =) kiitos kuitenkin...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


aknearvista kärsivä kirjoitti:

poistaako dermaclearin valoimpulssihoito aknearpia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu