Löysimme toisemme suomi24 treffeillä.Ollaan oltu nyt kolmisen kuukautta yhdessä ja aivan upeaa.Ollaan nelivitosia,mut olo kuin kakskymppisellä...uskon että rehellisyys jutuissa ennen näkemistä on tärkeää..
Upeaa
onnelinen
71257
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Tiedän tunteesi ;) Itse olen seurustellut nyt vuoden ihanan miehen kanssa, tutustuttiin suomi24:n kautta. Muutettiin äskettäin saman katon alle. Ollaan molemmat neljäkymppisiä ja olo on kuin kaksikymppisellä :)
vielä hengailet?!
ette ole löytäneet kunpikaan, vaan luulette niin mielikuvituksessa.
Rakkautta jatkossakin.
entäs meillä heteroilla?
Kiva tunne tuo ihastuminen tuossa iässä. Ootte vasta kolmisen kuukautta olleet yhdessä - ensihuumaa !
Onnea toivon, mutta malttia...toivottavasti jatkuu. Pelejä täällä pelataan paljon, aina löytyy uutta ja kiinnostavampaa. Kun on kerran tähän nettideittirumbaan lähtenyt, siitä voi olla vaikea päästä pois. Minä tavallaan petyin nettikaveriin, mutta olemme edelleen yhteyksissä, en vain uskalla enää luottaa... Kivat teille !
Käyppä lukemassa:
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=1000000000000005&conference=4500000000001507&posting=22000000025256877