kerastase

kerastase-sarjan käyttäjiltä haluaisin kommentteja.sanotaan olevan laadukas sarja,mitä mieltä olette.voitteko kertoa mitä shampoota ja hoitoainetta tästä sarjasta olette käyttäneet.aika monta tuotetta löytyy kerastaselta
1276
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Olen käyttänyt pari vuotta kerastase tuotteita ja ihaninta on ollut se, että kampaaja tutkiii hiukset kampaamokäynnin yhteydessä ja suosittelee sarjasta tuotteet aina hiuksien sen hetkisen kunnon mukaan. ;) On siis tullut testailtua useampia tuotteita. Ihanat sensuellit tuoksut ja niin ihanan riittoisia.
Sarjaa vertaisin luksus ihonhoitotuotteisiin, eli löytyy juuri oikeanlaista hoitavuutta ja henkilökohtaista palvelua. Eli ei samaa shampoota ja hoitoainetta kaikille vaan jokaiselle yksilölliset tuotteet hiusten kunnon mukaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


??? kirjoitti:

kerastase-sarjan käyttäjiltä haluaisin kommentteja.sanotaan olevan laadukas sarja,mitä mieltä olette.voitteko kertoa mitä shampoota ja hoitoainetta tästä sarjasta olette käyttäneet.aika monta tuotetta löytyy kerastaselta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu