Myydään Pajero -99.2.8 Tdi

Erittäin hyväkuntoinen, säännöllisesti huollettu, vähän ajettu (175 000km) Kats. 03/07. Täydellinen ruostesuojaus -06.
Ollut kuvauskäytössä. Väri tum. vih. Rek. seitsemälle.
p. 0400-437 923 / Petri
4744
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kymppitonnin näkemättä.Ei kai se ihan pommi ole?

Äänestä

Huomasin että auton hinta oli ilmoituksesta unohtunut.
Siis koko komeus 17 300€

Äänestä

...olet myynyt pajeron?

Äänestä
  • ...joo, kyllä Pajero on löytänyt uuden omistajan.
    -uula-

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


uula kirjoitti:

Erittäin hyväkuntoinen, säännöllisesti huollettu, vähän ajettu (175 000km) Kats. 03/07. Täydellinen ruostesuojaus -06.
Ollut kuvauskäytössä. Väri tum. vih. Rek. seitsemälle.
p. 0400-437 923 / Petri

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu