Jos etsitte uusia hyviä mp3:sia?!?

...niin käykää tällä sivulla.
oon ite imutellu suurimman osan uusista levyistä täältä.
www.maxalbums.com

ja sen jälkeen jos on ollu wma-tiedostona niin muunsin ne mp3 ja sitten tein audio levyn.
helppoa...kun vaan viitsii.
4729
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

helppoa kyllä,mutta se äänenlaatu!?!?
wma on siis aivan hirveää kuultavaa....basari kateissa ja diskantit aivan hirveää kimitystä ja ujellusta.....
sen vähän mitä mä itse koneelle käännän niin miniminä 256kbps mp3:nen!!!!

Äänestä
  • lataamani biisit voi olla huonolaatuisia mutta kyllä ne ainakin hyvin popittaa 12"subbarilla autossa.
    ja eikä voluumi tartte olla yhtään edes alkuperäistä lujemmalla.
    että ei ne kaikki huonoja ole.

    Äänestä

  • hiljainen kirjoitti:

    lataamani biisit voi olla huonolaatuisia mutta kyllä ne ainakin hyvin popittaa 12"subbarilla autossa.
    ja eikä voluumi tartte olla yhtään edes alkuperäistä lujemmalla.
    että ei ne kaikki huonoja ole.

    sulla pelkkä subi ;-)
    kyllä äänen kuuluu olla kunnollista et siitä nauttii...kyllä sitä kuuntelee,mut nauttiminen on asia erikseen!!!

    Äänestä

on kyllä sellanen pop-up sivu ettei pahemmasta väliä.. mitää muuta tuolt ei irtoo ku uusia sivuja ja mainoksia

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hiljainen kirjoitti:

...niin käykää tällä sivulla.
oon ite imutellu suurimman osan uusista levyistä täältä.
www.maxalbums.com

ja sen jälkeen jos on ollu wma-tiedostona niin muunsin ne mp3 ja sitten tein audio levyn.
helppoa...kun vaan viitsii.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu