Jaana Pelkonen

kellään tietoa liittyykö tämä euroviisuihin?

http://www.serpenttiini.fi
5455
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

En usko, että toukokuun finaalin asuja esitellään etukäteen. Onhan Jaana esiintynyt monissa muissakin tilaisuuksissa. Eihän olisi enää mitään jännittävää, jos puvut esiteltäisiin etukäteen. Toivon ainakin ettei Jaanan asuja esitellä etukäteen. Se on ilmoitetu, että Jaana vaihtaa lähetyksen aikana asua usein. Idols stailisti Ida Jokikunnas suunnittelee Hannan asun.

Äänestä
  • Minä toivon, että niin Jaanan kuin Hannankaan asuja ei esitellä missään ennakkoon vaan ovat pieniä yllätyksiä itse finaalissa. Toivottavasti Hannan asu on yhtä vaikuttava kuin superfinaalissa käytetty asu tai semifinaalissa ollut valkoinen asu.

    Äänestä

  • että jännitys säilyy :) kirjoitti:

    Minä toivon, että niin Jaanan kuin Hannankaan asuja ei esitellä missään ennakkoon vaan ovat pieniä yllätyksiä itse finaalissa. Toivottavasti Hannan asu on yhtä vaikuttava kuin superfinaalissa käytetty asu tai semifinaalissa ollut valkoinen asu.

    esitellä etukäteen. eikösse ollut niin että ne julkaistaan vasta finaalissa?!

    Äänestä

... Christian Lacroix oksentaisi jotain hänen päälleen?

Äänestä
  • sehä olis onnellinen jos saisi lacroixin eritteitä päälleen... tosi hauskaa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


esiintymisasut äänestyksessä? kirjoitti:

kellään tietoa liittyykö tämä euroviisuihin?

http://www.serpenttiini.fi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu