Laihdutusseuraa Kokkolasta

Hei! Löytyisköhän Kokkolasta seuraa lenkille, uimaan jne.. Yksin on niin hankala lähteä. Painoa on liikaa reilu 10kg, ja ne pitäis saada pois ennen kesää.
2178
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tässä olisi yksi nuori mies, pois pitäisi saada 5-8 kg. Nytkin istun koneella karkkipussi vieressä >:# Huomenna loppuu mässyt...

Äänestä

Niin, jos joku lähtee seuraksi.. niin sähköpostia voi laittaa [email protected]

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pallukkatyttö kirjoitti:

Hei! Löytyisköhän Kokkolasta seuraa lenkille, uimaan jne.. Yksin on niin hankala lähteä. Painoa on liikaa reilu 10kg, ja ne pitäis saada pois ennen kesää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu