Vapaina esiintyvät seksin hakijat

Jotkut miehet ovat oikein erikoistuneet esiintymään vapaina vaikka ovat ukkomiehiä. valehtelevat kaiken -jopa nimensä. Sähköpostiosoite on hotmailista ja kännykkä prepaid-liittymä. Sitten kun pääsevät treffeille käyttävät kaiken viehätysvoimansa ja saavat naisen ihastumaan tai jopa rakastumaan. Sitten kun ovat saaneet houkuteluksi naisen sänkyyn ja saaneet haluamansa - katovat.

Eikö helpompaa ja kätevämpää olisi kätyttää prostituoitua kuin huijata hyväuskoisia elämäntoverin etsijöitä
171478
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Huorat maksaa ja palvelu on maksettava etukäteen tietämättä palvelun laadusta ja rahoja ei takuulla saa takaisin huonon seksin jälkeen.

Äänestä

treffipalstalla ,mies joka onkin esiintynyt vapaana vaikka on varattu :-o

aivan ennenkuulumatonta ,niin aivan ja naisethan eivät moista harrasta , näille ,"olikin varattu ja vain pillun / kalun perässä olikin " viesteille voisi olla jo oma osasto ??

Äänestä

tarjontaa on myös kysyntää....

Äänestä

Kysymys ei ole pelkästä seksistä. maksullisella naisella käyminen on luuserimaista, viettely puolestaan pönkittää egoa

Äänestä

Miksi meissä naisissa on liikaa hyväuskoisuutta, vaikka joka palstalla on näitä "kauhutarinoita", kuin käy, kun varatun kyytiin hyppää.

Naisena on vain pakko todeta, lajitovereissani on paljon laput silmillä kulkevia, epätoivoisia, rakkauden kaipuisia yksilöitä. Eikö jo pitäisi katsoa sinne omaan peiliin? Tietoa on, joten jos joudut varatun pettämäksi: syytä vain itseäsi, syy todellakin on hyväuskoisuudessasi.

Ei vaadi kovinkaan paljoa järjenkäyttöä, kun tarkastaa operaattorilta - kenelle numero kuuluu, jos se on prepaid-liittymä, niin sehän kertoo jo, että salaisuuksia on, ehkä silloin olisi syytä pitää housut jalassa tai ainakin tunteet kurissa, jos sähköpostikin on hotmaili.

Siskot, herätkää jo, nyt eletään tietoyhteiskunnassa, siinä missä löydätte nämä pettymyksen aiheuttajat, löydätte myös tietoa tämänpäivän maailmasta ja varmasti saatte tiedon: alastomassa kaupungissa on monta uskomatonta tarinaa - kaikki on mahdollista -aivan kaikki.

Äänestä
  • "Miksi meissä naisissa on liikaa hyväuskoisuutta, vaikka joka palstalla on näitä "kauhutarinoita", kuin käy, kun varatun kyytiin hyppää."

    Hyvän kysymyksen heitit.

    En ole koskaan ymmärtänyt naisten lähes pakonomaista tarvetta kuolata varattujen (parisuhteessa) elävien miesten perään. Sitten itketään, kun ei saada miestä ja siinä sivussa saatetaan rikkoa myös parisuhde (perhe).

    Vapaita, täysjärkisiä miehiäkin olisi tarjolla, mutta he eivät näytä täyttävän neitokaisten vaatimuksia ?!

    Äänestä

  • Toimivat tunteella, eivät järjellä. Siksi naiset ovat niin helposti vieteltävissä ja huijattavissa.

    Äänestä

  • etsimme sitä oikeaa me osaamme "ehkä" lukea rivien välistä mikä kukin on! Mutta kun nämä ehdokkaatkin on jo oppinut nämä rivien välit täyttämään. Pridpei liitymän voi nyksin ladata samalle numerolle. Voit laittaa känykkäsi tuntemattomalle ja niin edespäin. Olen ollut parilla treffeillä jossa kaveri on käyttäytynyt hienosti ja ollut oikea gentleman, ja sitten kun ollaan charttailtu jälkeenpäin niin hän on sanonut suoraan että naamas oli sen näköinen että säkki päässä voisin n... sinua, oma muija on sittenkin pareman näköinen. Yks yli 50v

    Äänestä

  • -inssi- kirjoitti:

    Toimivat tunteella, eivät järjellä. Siksi naiset ovat niin helposti vieteltävissä ja huijattavissa.

    Kun nainen ihastuu niin nainen ei pysty toimimaan järkevästi. Hormonit vievät naista. Tämä selittänee senkin, että niin paljon naisia ihastuu murhaajiin yms. roskasakkiin. He eivät kykene kontrolloimaan tunteitaan ja seksuaalista haluaan järjellä.

    Äänestä

Mitä tolla Hotmail-sp:llä tarkotat? eikö ne ole samanlaisii kaikki, luukku, suomi24, netti, jippii sun muut sp:t?

Äänestä
  • anonyymiosoite = epäluetettavuus

    Äänestä

  • duunipaikan ossuun, taikka kotiossuun niinkuin soneran ja elisan malliin missä näkyy nimi.....

    Äänestä

  • verrattuna kirjoitti:

    duunipaikan ossuun, taikka kotiossuun niinkuin soneran ja elisan malliin missä näkyy nimi.....

    Eikö niissä kaikissa oo asetus mistä saa nimen pois?
    Mä en tee enää koskaan sellasta osoitetta missä nimeni näkyy, vaikka mulla ei ole mitään salattavaa. Kerran oli ja se riitti, alkoi tulla ulkomaita myöden paskapostia (erehdyin laittaan mailiosoni kelt.pörssiin).

    Äänestä

  • fiksu tyttö kirjoitti:

    anonyymiosoite = epäluetettavuus

    voihan siihen kirjoittaa vaikka Ville Virtanen..mistä toinen sen tietää onko oikea nimi?

    Äänestä

olisi olla menemättä sinne sänkyyn hetikohta? Kyllä tosissaan mukana oleva mies jaksaa odottaa..

Äänestä
  • Kylläpä nuo jotkut varatutkin saavat kiksit siitä odottamisesta, herra tietää miksi. Omassa parisuhteessa on tylsää, ja sitten etsitään joku toinen johon voidaan poikamaisesti ihastua, ja leikitään vähän aikaa.

    Kyllästyttyä sitten palataan mamman hoidettavaksi ja keksitään jotain sopivaa sille "uudelle" suhteelle pisteeksi.

    Äänestä

  • persoonallisuushäiriöisiä... kirjoitti:

    Kylläpä nuo jotkut varatutkin saavat kiksit siitä odottamisesta, herra tietää miksi. Omassa parisuhteessa on tylsää, ja sitten etsitään joku toinen johon voidaan poikamaisesti ihastua, ja leikitään vähän aikaa.

    Kyllästyttyä sitten palataan mamman hoidettavaksi ja keksitään jotain sopivaa sille "uudelle" suhteelle pisteeksi.

    on toki. Sellasta se vaan on näiden pienien ihmisten kanssa, jotka saa fiilarit siitä, kun käyttävät toisten tunteita oman tyhjiönsä täyttämisessä. Kun tulee huijatuksi ei voi kai muuta kun myöntää erehtyneensä henkilön suhteen..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nilkkeihin törmännyt kirjoitti:

Jotkut miehet ovat oikein erikoistuneet esiintymään vapaina vaikka ovat ukkomiehiä. valehtelevat kaiken -jopa nimensä. Sähköpostiosoite on hotmailista ja kännykkä prepaid-liittymä. Sitten kun pääsevät treffeille käyttävät kaiken viehätysvoimansa ja saavat naisen ihastumaan tai jopa rakastumaan. Sitten kun ovat saaneet houkuteluksi naisen sänkyyn ja saaneet haluamansa - katovat.

Eikö helpompaa ja kätevämpää olisi kätyttää prostituoitua kuin huijata hyväuskoisia elämäntoverin etsijöitä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu