Mitä mieltä olette jos läskillä on napakoru? onko se yököttävää? vai sopiiko laihoille napakoru paremmin?
Läskillä napakoru
Läskityttö90
71472
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Sinä aikana, kun minulla on ollut napakoru (8 vuotta) olen ollut niin ali- normaali- kuin ylipainoinenkin. Pois sitä en ota, ja miehenihän vain minun napaani katselee, ei tässä iässä enää napapaitoja muutenkaan käytetä.
Ota vaan koru, jos itse tykkäät. Vaikea sanoa sinua näkemättä, oletko oikeasti "läski".
Jos haluat niin laita : ) voithan piilottaa sen aina paidan alle
lävistykset otetaan. :) Tietenkin jollekin laihemmalle saattaa sopia paremmin mutta jos tahdot, niin anna palaa vaan. Ainoa asia vaan, että jos mahasi on tavallaan makkaroina niin jos se jää esim. istuessa hautomaan sinne väliin niin paraneminen saattaa pitkittyä.. ei se paino vaan anatomia. Mutta kannattaa kokeilla!
esittele sitä sitten sen enemmin ;)
tuli päähäni kysymys,että lupa olisi napaplävistykseen ,niin alkaisivatko he tekemään napaläväriä mulle,vaikka mulla on tota yli märäistä jonku verran,muttei pahemmin??? Ja jos ottaa näpaan sen,niin sehän pitää kattoi ettei navan ymrärillä olevista läskeistä pistä,vaan siihen ihoon,Niinkuin jos laihutat ja napakoru on tehty"läskeihin",nii sehän lähtee läskien mukana:)
Itse olen 14vuotta ja mulla on napakoru.
Olen hieman pyöreä mahankohalta mut anyway.??
jos itse haluaa lävistystä niin ei siinä kysytä mahalta mielipiteitä , siitä vain ottamaan :)
... ole ällöttävää 'olla isomahainen' ja napakoru :)
itsestään se on kiinni... jos tosiaan tahtoo sen, nii anti mennä!