kahvit näytölle kun naurattaa niin, hän meni liukuportaissa ja poserasi alakehoaan niin autuaalisesti että mun piti nipistellä itseäni etten olisi nauranut ääneen sille tuntemattomalle tyypille.
MITEN JOKU USKALTAAKIN KUVITELLA ETTÄ minulta puuttuisi mitään.Milloin itse olet naurannut niin että aamupuurot purskahtaa, vaikka iltalehden sivuille.
MITEN JOKU USKALTAAKIN KUVITELLA ETTÄ minulta puuttuisi mitään.Milloin itse olet naurannut niin että aamupuurot purskahtaa, vaikka iltalehden sivuille.
Vastaukset 7
Vanhimmat
en tajunnu hewon wittua
siis mikään ei ole niin raivostuttavaa kun naiset jotka kulkee pienet topit päällä.Rinnat pursuaa yli ja sitten kun ne ovat viellä viti valkoiset.Topit on ainoastaan kokomuksen väellå.sanon minä joka tiedän muodista lähestulkoon kaiken.
kokoomuslainen narsisti? Hyi helvetti :)
juosta pari kertaa tuvan ympäri alasti ja miettiä uusiks missä se asian ydin oike on.
ole mitenkään viehättävää, siis vaikka olen nainen en voi olla katsomatta kieroon näitä hupakoita jotka yleensä ovat ainakin 30-kymppisiä, siis mieti tai loihdi mielikuva päähäsi naisesta pöydässäsi jonka rinnat tunkee hyökkäävästi itsäsi kohti.
Tai vastaavasti sääli nyt vähän edes viinureita siis ne eivät pidä noista puoli alstomista suomalaisista tyrkyistä.
jos vaikka nyt menisin juoksemaan taas pari kertaa tuvan ympäri, että tämän viestisi ydin aukeis, mutta tällä kertaa vaatteet päällä?
Tai sit voit vaan selittää meille kaikille lukijoille täällä, että mikä yhteys viinureiden säälimisellä ja hyökkäävillä tisseillä?
hidas sytytys.