mitä kasvoharjalla tehdään?? onko se hyvä? näin kaupassa sellasen mutta en ostanut ainakaan vielä. kokemuksia! sopiiko herkkäihoselle? onko siitä ees mitää hyötyä?
kasvoharja
mininerkki
2
943
Vastaukset
- Minä ...
Moih ! Ajattelin kans kattooo onko siit mitää apuu ... Ostan semmosen Garnierin kasvoharjan huomenna ja katson kuinka toimii . Voin ilmoittaa toimiiko se hyvin ja hinnan :))
- en suosittele
En kyllä suosittelisi. Minulla on lievästi herkkä iho mutta myös rasvoittuva. Jotkut tykkää että harja puhdistaa perusteellisesti mutta mun mielestä siinä tulee liikaa hinkattua ihoa. Herkkä iho ei tykkää..Epäpuhtaudet lähtee paremmin kuorivalla kasvovedellä jota käytän kuuriluontoisesti, tehokas eikä liian voimakas..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta613111Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh433067- 422417
Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa912037- 311893
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘251759- 481606
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä831370- 391280
- 791110