Jos teiltä anastetaan auto, niin kirjoittele tänne, auton rek.nro, merkki, väri, mistä viety, paljonko polttoainetta suunnilleen. Teen ammatikseni sellaista työtä jossa liikutaan hissukseen, joten on aikaa etsiä "kaiken näköistä". Viimeisen 11 v aikana löytynyt 78 ajoneuvoa.Koskee seutua Helsinki Vantaa lähinnä.
Jos teiltä anastetaan auto...
22
5602
Vastaukset
- osoitteeseen
mahtaisin kirjoittaa?
- "etsivä"
autokin ensin ja käy peruskoulu loppuun.
- "etsivä"
Kirjoittele vaikka tänne, tulee seurauttua tätä palstaa aika usein...jos auto tai Mp on sinun, saan kyllä sinuun yhteyden jos ko. ajoneuvo löytyy.
- "etsivä"
"etsivä" kirjoitti:
autokin ensin ja käy peruskoulu loppuun.
Olet jälleen käsittänyt väärin, mut palaillaan.
- hrssggfd
"etsivä" kirjoitti:
autokin ensin ja käy peruskoulu loppuun.
SEO Article Packages
- keikkaapina
multa hävisi autosta cd soitin ja LA puhelin ja sen antenni ja cd levyjä kuskin puolen lukko murrettu auki ja auto pengottu kokonaan autoa varas ei ollut halunnut tämä tapahtu kahden viikon sisällä täs lähi aikoina tattarisuolla miten tällaista olisi hyvä alkaa selvittää
- Anonyymi
Ne vei etikkaa. Litroittain. Mä olisin halunnut huuhdella sillä autoni. Autoa ei varastettu kun ei niitä huvittanut. Etikatvtahfon takaison selbittäkää kuka ne vei. Minä tahdon ne etikat. Ettei ketut kuseksi renkaille!
- Epätoivoinen........
Minulta vietiin auto 20.3.2010 Myyrmäestä. Rek.nro: NCT-335, Transporter, oranssi( vanha postiauto ) Polttoaineella pääsee sunnilleen 40km päähän. Jos näkyy nii voi soittaa :046-6208219 .
- Ikävä supraa
Minulta varastettiin eilen 10.4 Helsingin Vuosaaresta klo 17 aikaan valkoinen Toyota Supra vm.1982, rekisterinumero NBH-4. Autolla on paljon tunnearvoa, ja sen huomaa helposti koska on erikoinen auto suomessa. Se on kokonaan valkoinen ja siinä on spoileri, ja mustat pienet raidat sivuissa. Kiitti avusta. Voi ilmoitella poliisille tai [email protected]
- Nocar
Pitäjänmäestä viety valkoinen, 89-vm mitsubishi pajero, nsj-19, bensaa max 100 kilometriä varten. löytöpalkkio !
- ipe ogeli
anastettu helsinki,oulunkylä. 18-19.01. 2012,klo 22.30-04.00. Chrysler Voyager SE vm-05.viininpunainen. rek. IGL-155.
- kdddddddddddddkkdkd
Mitä väliä paljonko bensaa kun sitä saa teboililta?
- rihanna
multa varastettiin honda civic vuosmallia 93, hopeanharmaa, myyrmäestä 1.-2.4-2012 välisenä yönä, vihjeitä kaivataan!! kiittti!!!
- rihanna
ja hondan rekkari on siis XFS-188
- masa
Varastettu Chysler Gran Voyager JHN-823 vri tummaruskeapunainen tummat lasit
astinlaudat kattotelineet vetokoukku apumiehen puoleinen oranssi vilkun lasi korjattu muovinpalalla noin 1x1cm nastarenkaat viety noin kuukausi sitten Odilammen kohdalla olevan teollisuusrakennuksen edestä yöllä autossa on
juuri asennetu uusi pakoputki
olisi mukava jos löytyisi eläkeläisen ainokainen eikä vakuutusta.
Ystävälliset yht. Matti Schula
[email protected]
p. 040 5019140 - Epätoivoinen Varusmies
Carina 2 varastettu Kuopion Petoselta maanantai-tiistai (21-22.5.2012) välisenä yönä! Samalla veivät emännän Polosta radion, tiirikoivat oven. Jos näet punaista, ruosteista matalaa Carina 2 LiftBack 1.6 kaasari, rek. KIE-709 niin soita välittömästi poliisille/112! Autoa ikävä... Auringon polttama maali muualla kuin konepellissä ja etulokareissa. Oranssit peilit, keulasta puuttuu Toyota teksti, maski eri sävyinen kun muu auto, korinväriset puskurit, etupuskuri ruuvattu ulkopuolelta reunoista kiinni ja ajovalonpesurit puuttuvat, kesärenkaissa hopeiset vanteet ja hopeiset pölykapselit, eripari talvirenkaat kontissa (Hakkapeliitta 5, uusi. Hakkapeliitta 2 ja pari ykköstä, käytettyjä) mustilla vanteilla, oikeassa takakajarissa reikä mutta suojaritilät ehjät, pelkääjänpuolen takalokarin kaari on korjattu törkeän näköisesti, tuulilasi halki alalaidasta, keskellä iso kiveniskeymä. Varkaushetkellä bensavalokin palo, pitäny varkaankin vaivaa nähdä... Pistäkää sanaa eteenpäin, jakakaa Facessa, keskustelupalstoilla jne. - Mitä hyvänsä että auto löytyis!
- Autovarkaus Tampere
Tampereelta varastettu 22.-23.5.2012 välisenä yönä Mazda 323. Auton rekisterinumero on IGF-441, auto on viininpunainen. Havainnot autosta; [email protected] tai poliisi.
- Epätoivoinen Varusmies
Carina löytynyt! Oli muutaman kilsan päässä hylättynä ja ehjänä. Kaks rengasta ja virtalukon suojarinkulan olivat särkeneet, siinä kaikki. Bensaakaan ei ollu paljoa kulutettu! Muutama tunti kierrettiin ettimässä ennen kun tuurilla löydettiin kerrostalon tienvarsiparkista, sitten pari tuntia ooteltiin poliisia ennen kun pääsin renkaanvaihtoon.
- Pinkerton
etsii myös pk seudulla. Ihmeen vähän ilmoitetaan varastetuksi tälle palstalle.
- fghfffhf
OCTAVIA RS punainen vuosimalli 2006 (rek.num. SUI-780)
Lisäasenteiset led-päivävalot edessä ja 17 tuuman Tomasonin aluvanteet. Varastettu 9.9 aamuyöllä Järvenpäästä. - stuffe
Miksi ihmeessä te ihmiset ette käytä lisä rattilukkoa?
- Anzigi
Varastettu 7.10.2012 Kalliosta punainen BMW rekisterinro laitan myöhemmin tänne päivällä, kun saan autontiedot
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2022774Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1582465Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061152- 64951
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait246870Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20869Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka299854Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies95846Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22738Onneksi tapasin sut
Ilman sua olisin jatkanut pään lyömistä seinään eli samanlaisten miesten etsimistä. Tajusin, mikä menee pieleen vasta ku93729