Tallinnan plastiikkakirurgit.

Kun Suomessa mainostetaan näitä Tallinnan kirurgeja..Miten on,uskaltaako lähteä sinne leikkauttamaan itseään?Hinnat ainakin halvemmat kuin täällä.
Onko nämä Suomessa olevat konsultoijat luotettavia?
Ainakin netin perusteella siellä lääkärit yhtä kokeneita kuin täälläkin.
41188
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

vaikutti minulla siihen että valitsin Laatukirurgian. Tietenkin tuohon neuvontavastaanottoon voi suhtautua vähän skeptisestikin, asiakkaitahan he yrittävät saada. Itse sain tarpeelliset tiedot neuvontavastaanotolla. Leikkaushan (rintojen suurennus implanteilla) tehtiin Tallinnassa ja ainakin vielä olen tyytyväinen, onhan leikkauksestakin vasta vähän aikaa. Olin potilaana hieman poikkeuksellinen ja suomalaista kokenutta lääkäriä oli vaikea löytää. Minut leikanneella lääkärillä taas oli kyseinen erityiskokemus. Samalla sain leikkauksenkin reippaasti alle puolen hinnan suomalaisiin verrattuna.

Äänestä
  • Olet oikeassa tuosta hinta/laatu suhteesta. Itsekin aion käydä Tallinnassa leikkauksessa jonkun ajan päästä. Eestiläistä plastiikkakirurgiaa mollataan ihan liiaksi. Verrata voisi vaikka siihen, että moni ostaa Adidaksen lenkkarit, vaikka ne tehdään Aasiassa ja haukkuvat jotain edullisempaa merkkiä, joka tehdään viereisessä tehtaassa.

    Äänestä

Is it near by the port? How did you get there at the clinic? Did somebody advised you? Did you take a taxi?
Thank you very much

Äänestä

christina's clinicia. Olen itse käynyt kolmessa eri operaatiossa siellä ja palvelu on aina ollut todella hyvää. Lopputulos myös. ja bonyuksena heidän hintansa ovat erittäin hyvät.

Konsultointi suomessa on ollut hyvää ja Tallinnan päässä lääkärit ovat todella ammattitaitoisia. Itse vajaa viikko sitten kävin isossa rasvaimussa ja olen vielä turvoksissa, mutta kahden aiemman operaation tulokseen olen todella tyytyväinen.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


miten on kirjoitti:

Kun Suomessa mainostetaan näitä Tallinnan kirurgeja..Miten on,uskaltaako lähteä sinne leikkauttamaan itseään?Hinnat ainakin halvemmat kuin täällä.
Onko nämä Suomessa olevat konsultoijat luotettavia?
Ainakin netin perusteella siellä lääkärit yhtä kokeneita kuin täälläkin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu