Mitä mieltä ?

Mitä mieltä olette,epiphone lp standart tai J&d kitaroista.Tuli taas hinku ostaa kitara,mutta ei olisi tarkoitus ostaa huippukitaraa tai ihan halpistakaan.Vai olisiko käytetty nimi kitara varma valinta,kiitos
3338
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Epi lp. Itte hommaisin J&D:n, hinta-laatusuhteen pitäisi kuuleman mukaan olla hyvä. Käytetty on hyvä vaihtoehto jos osaa tsekata kunnon. Siitä jotain juttua jossain alemmassa ketjussa.

Äänestä
  • Paras on juuri tuo Epi lp. Ne voivat olla oikeastaan yllättävän hyviä.

    Äänestä

  • samaa mieltä kirjoitti:

    Paras on juuri tuo Epi lp. Ne voivat olla oikeastaan yllättävän hyviä.

    kantsii kattooo.... ;)


    epit tuntu vähän muoviselle/lelulle tuohon tokaihin verraten... samassa hintaluokassa ;)

    ostin tokain enkä ole viel puoleen vuoteen pettynyt...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lemmy6 kirjoitti:

Mitä mieltä olette,epiphone lp standart tai J&d kitaroista.Tuli taas hinku ostaa kitara,mutta ei olisi tarkoitus ostaa huippukitaraa tai ihan halpistakaan.Vai olisiko käytetty nimi kitara varma valinta,kiitos

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu