Onko kellään kokemusta kyseisistä shampoista? Mitä merkkiä suosittelisitte? Olisin erityisesti kiinnostunut tietämään toimiiko Sunsilkin rasvoittuville hiuksille tarkoitettu shampoo?
Shampoot rasvoittuville
hiuksille...
3216
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Älä ihmees Sunsilkia kokeile kokeilin sitä ja seuraavana päivänä pesun jälkeen huikset oli ku heinää ja rasvaset... Suosittelen jotain muuta... Itse pääsin eroon rasvoittuvista hiuksista hiusnamioilla.
suosittelisin käyttämäään system 4 shampoota numero 4 rasvoittuville hiuksille. system 4 on luotettavia ja niitä saa kampaamoista.
kannata edes kokeilla eikä varsinkaan sunsilkiä, ne ei toimi ollenkaan. kysy kampaajalta mitä se suosittelis ja osta sitten jotain mitä saa ainoastaan kampaamoista. ne on hiuksille muutenkin terveellisempiä.