Olen kehitellyt itselleni mielenkiintoisen "harrastuksen",eli suomalaiset naiset.On todella hämmästyttävän helppoa antaa "itsensä tulla isketyksi",etenkin laivoilla.3:n vuoden aikana minulla on ollut laivoilla(kirjanpito!)48 seksi-kumppania,ikähaitari 17-56 vuotta.Suurimman ikäryhmän ollessa 35-45 vuotiaat naiset.Itse olen varattu,keski-ikäinen,normaali suomalainen mies.Laivoilla olen aina selvinpäin,tanssien ja tarkkailen koko ajan vastakkaista sukupuolta!Vuosien mittaan silmä on kehittynyt valitsemaan ryhmästä aina oikeat henkilöt...Jo aikanaan oli hämmästyttävää todeta,kuinka suuressa puutteessa naiset ovat,olivatpa he sitten sinkkuja tai avioliitossa eläviä.Sama tilanne on myös etelän loma-kohteissa.Uskallan väittää,että joka illalle löytyy tarvittaessa uusi tuttavuus!(kirjanpidon mukaan saldo on nyt 22..)No niin,nyt varmaan moni kiroaa minut ylimpään helvettiin.Mutta oikeastaan minä olen vain hyväntekijä,joka antaa myös toiselle nautinnon...J.K.Rakastumaan en itseäni päästä,joskin välillä se on ollut lähellä...Ja hei,älkää väittäkö,että käytän naisia hyväkseni!Minähän annan itseni heidän käyttöönsä!!!...kun niitä avio-puolisoita ei kotona näytä seksi kiinnostavan!
Suomineidoilta saa..
Leon
133630
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Mahtaakohan kukaan kiinnostua tästä sun suuresta oivalluksestasi tämän enempää. Tosiasiahan on että miehet ne vasta helpolla antaakin, sinkut tai varatut, äkkiä jäisit kirjanpidossa toiseksi! Miesten puutetiloista ei vaan tunnu jostain syystä mitään hämmästynyttä haloota ikinä nousevan. Juttusi lähtökohtana tuntuu olevan oletus että naisten normaalitilaan kuuluu pidättäytyminen seksistä. Miksi ihmeessä pitäisi? Vai onko se uusi asia sulle että nainenkin nauttii seksistä?
"Ja hei,älkää väittäkö,että käytän naisia hyväkseni!Minähän annan itseni heidän käyttöönsä!!!"
AI-VAN!!!
Mites muuten itse jaksat avio-/avovuoteesi velvollisuudet hoidella harrastuksesi lisäksi? Ei se mitään vaikka et jaksaisikaan, kyllä nainen aina kumppanin saa. Eihän sitä tiedä vaikka maailma muuttuisi paremmaksi paikaksi ristiinrastiin paneskelemalla, make love not war...
Olet hieman ymmärtänyt väärin,tottakai naisen täytyy saada nauttia seksistä!Eikä missään nimessä naisen kuulu pidättäytyä seksistä!Kotivelvollisuuksista sen verran,että hommat hoituu ihan kivasti!
Todella hyvin kirjoitettu vastaus mokomalle panobimbolle !
Ehkäpä olen aika perso seksille,panobimbo-nimitys ei loukkaa!Mutta niin se vain on,vieras nainen saa aikaan uskomattoman seksuaalisen latauksen,mistä kotona saa vain uneksia!-Se koti-seksi on saattanut kangistua kaavoihinsa...MUTTA...Suomalainen nainen osaa ottaa minut...laukean useasti,hetken levättyäni taas jaksaa!Ja kiitos siitä kuuluu vain ja ainoastaan-teille,naiset!
Onkos jäänyt jnkl. nuoruusiän hormonivaihe päälle? Mikäs siinä, jos se riittää antamaan elämälle sisältöä tai onnellisuutta... kuulostaa tylsältä.
Ehkä se hormoonijuttu on jäänyt päälle.Mitä siihen tylsyyteen tulee,siitäkin voidaan olla montaa mieltä...
olet käyny 3:n vuoden aikana laivalla aika useasti jos sinulla on 48 kumppania ollut.
Usein on laivoilla tullut oltua,työn puolesta reissaan valtavasti.Kaksi reissua viikossa ei ole minun hommissa mitenkään ihmeellistä.
olisi kiva tietää, mitä vaimosi sanoo siihen, että juokset muiden hamosten perässä. vaikka toisaalta, sanoohan vanha sanontakin, että "vuoroin vieraissa". onhan se periaatteessa hyvä, että myös vaimollasi on usein mahdollisuus halutessaan saada vierasta, kun kerran olet itse niin usein poissa jakamassa lahjaasi muille.
joo, kiva, kun on ilmaisia mieshuoria, ei tarvitse naisten maksaa. Naistenkaan suu tuohesta ole ja hyvä, kun ei tarvitse homman eteen nähdä paljoa vaivaa.
Kiitos sinulle joka olet paneutunut tyydyttämään suomalaisen naisen pohjattomia haluja.
Sillä niinkuin kaikki tiedämme keskiverto suomalais mies on niin jurrissa vapaalla ettei ota eteen on siis todella mukava jos joku on selvinpäin ja vielä tosihommissa. Kyllähän me kaikki tiedämme että suomalais nainen on löytänyt seksuaalisuutensa ja estottomasti toteuttaa halujaan. Suomen naiset kaipaavat sinunlaisia asiamiehiä lisää.
Kiitos sinulle lämmittävistä kommenteistasi!Joo,mikähän meitä suomalaisia miehiä vaivaa,kun täytyy aina viinalla tankata nuppi täyteen...Meiltä on ilmeisesti itseluottamus täysin kateissa ja yritämme nostaa omaa egoamme alkolla..Josta taas seurauksena,kuten monesti tapahtuu ja hyvin tiedämme,ei seiso muuta kuin silmämunat...Eikö olekkin näin!?
johan noita saa lehdistä lukea suomalais naisten suurta viisautta miesten suhteen..heh...mutta muistakaa välillä käydä lääkärissä!