tunteitasi? Vihjauksia vakavammastakin kuulen mutta et sitten saa suutasi auki kertoaksesi (mahdollisesta) rakkaudestasi..
Itse en uskalla sanoa koska olen ajanut niin tekemällä jonkun joskus karkuun =(
Miksei voisi vain heittäytyä täysillä mukaan, tehdään elämästämme täydellistä!
Mä olen sinun
Itse en uskalla sanoa koska olen ajanut niin tekemällä jonkun joskus karkuun =(
Miksei voisi vain heittäytyä täysillä mukaan, tehdään elämästämme täydellistä!
Mä olen sinun
Vastaukset 11
Vanhimmat
aloituksia .... monesko on jo tälle päivälle ?
koko palstalla. Hankkisit sinäkin elämän ettei tarvitse lukea tätä samaa palstaa koko päivän uudestaan ja uudestaan ja käydä vastailemassa toisten aloituksiin typerillä kommenteillasi. Muistahan mennä huomenna kouluun, nettiaddiktio on sairaus.
hyvä että tunnistat itsessäs oireet
omaan kysymykseen. Tekemällä sen, mies pelkää, että lähdet karkuun.
et ole ainut joka on jonkun joskus ajanut pois liian suoralla käytöksellä. Jos et uskalla niin et sitten uskalla mutta tiedä se ettei mitään tule silloin tapahtumaankaan.
jospa miehelläs ei vaan yksinkertasesti ole mitään sanottavaa sulle...?
Koska en ole rakastunut, siksi en kerro sulle mitään.
Ja muutenkin olet epäkiinnostava tyyppi. Aina haluamassa jotakin mieheltä mutta mitään et anna pyytämättä. Luonani ollessasi syöt ja juot reippaasti. Silloin kun tulen luoksesi on jääkaappisi tyhjä ja valehtelet ettei sulla ole rahaa ja koitat pummata mua käymään kaupassa ostamassa jääkaappiisi herkkuja.
Tunteeni on halveksunta ja inho mutten pajasta tunteitani sulle vielä. Aika halvallahan sulta saa sitä minkä takiakin tapailen sinua.
on surullista. Meni vastauksesi niin metsään kuin yleensä voi mennä. Jatkoja, ehkä löydät vielä itsellesi jonkun kivan kapakkiruusun.
äijäilyn tunnusmerkkejä.
Sitten vasta tunnelmoidaan lähiökuppilassa kaljamukin kanssa kuunnellen elämänvalttikortteja, kun eka lempaat äijän pihalle.
Siis näin olen nähnyt usein tapahtuvan, mutta ei se nyt aina näin mee, kyllä mieskin osaa täpöillä lähteä mukaan jos tuntee löytäneensä oikean.
että kyllä naisetkin osaavat suhteen tappaa ihan loistavasti, on siitäkin esimerkkejä.