neljänkympin molemmin puolin!!!

Bodauksen suomenmestari sanoo tänään Hesarissa että alan huiput on neljänkympin molemmin puolin! Repikää siitä amisviikset! Meikäläisellä ei o siis mikään peli menetetty, vaikken roinaa vedäkään. Neljäkymppisenäkin voi olla hyvä kroppa!
2342
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

näkymään myös vasta tuon ikäisenä. Monen kropassa tikittää aikapommi, syöpä, verisuoni ja sydän vaivat, alapään vaivat, psyyke ja nivel ongelmat tekevät tulojaan ynnä monet muut sairaudet. Hyvin monella niitä jo on, mutta kun asia on tabu niin niistä vaietaan ettei "maine" menisi.

Äänestä
  • helevetissä nelissäkymppisenä pitkään säännöllinen järkevä treenaus alkaa tuottaa sitä "hedelmää",lihaskasvu huipussaan!luulevatko tosiaan jotku että lihakset hankitaan muutamassa vuodessa(kunnolliset lihakset)!.onhan tietenki niitä broilereita tosin lyhytikäisiä.(hormonit).

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tänään lehdessä kirjoitti:

Bodauksen suomenmestari sanoo tänään Hesarissa että alan huiput on neljänkympin molemmin puolin! Repikää siitä amisviikset! Meikäläisellä ei o siis mikään peli menetetty, vaikken roinaa vedäkään. Neljäkymppisenäkin voi olla hyvä kroppa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu