Paljonko maksaa Formoline L112 ?

Hansu311

Onko kellään tietoa sellaisesta rasvasiepparista kuin Formoline L112? Yritin etsiä sitä apteekin sivuilta, mutta en löytänyt. Äidille pitäis hinta jostain saada, varmaan meinaa sitä ostaa Virosta ;)

8

15192

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sanoa..

      että itsellesi sitä ostat? läpinäkyvää.. "äidille pitäisi hinta saada" hah.. ketä kiinnostaa ilmoittaa noin, miksi häpeät ostaa laihdutusvalmisteita? sehän on ihan normaalia että ihmiset tekevät kaikkensa sen eteen että laihtuisivat.. sitähän tää yhteiskunta on.. :)

      • hansu311

        Äiti todella laittoi illalla viestiä, kun olin koulussa. Mulla ei oo itelläni mitään ongelmaa painon suhteen. Sääli, kuinka jotkut ihmiset eivät usko ihmisten rehellisyyteen. Eivät kaikki ihmiset häpeä itseään ja nekin jotka häpeävät, toivon että he lopettaisivat sen ja nauttisivat elämästään sellaisena kuin ovat.


    • ^LaiskaMato^

      http://www.apteekkishop.fi/
      Tuossa linkki.Jos ei toimi niin kirjoita www.apteekkishop.fi ja sitte siellä etusivulla siihen hakukenttään se Formoline L112 - juttu.
      Tuossa näytti olevan hinta jotain: 29.00€ ( TARJOUS)
      Normaalisti: 35€). Että kyllä näitä ihan suomestakin näyttäis saavan!

      • hansu311

        joo, löysin sen itsekin sieltä, ku jaksoin vaan ettiä. Oom vaan niin laiska isrumaan koneella. Hyvää vappua ;)


      • kaisa3611

    • Markkinointi

      Saatavana apteekeista, ei Yliopiston apteekista
      Pakkaus 48 tabl., hinta n.35,- euroa

    • tytsy123
      • Niko009

        Tuote löytyy myös osoitteesta www.apteekkikulma.fi ja hinta alle 35 e


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Fuengirola.fi: Danny avautuu yllättäen ex-rakas Erika Vikmanista: "Sanoisin, että hän on..."

      Danny matkasi Aurinkorannikolle Helmi Loukasmäen kanssa. Musiikkineuvoksella on silmää naiskauneudelle ja hänen ex-raka
      Kotimaiset julkkisjuorut
      107
      3245
    2. GALLUP: Kuka voittaa The Voice of Finland -kisan: Oliver, Janina, Julia vai Mohammad?

      GALLUP: Kuka voittaa The Voice of Finland -kisan: Oliver, Janina, Julia vai Mohammad? Tänään jännittävä finaalilähetys
      Voice of Finland
      43
      1187
    3. Arvaa miten paljon

      Haluan sua?
      Ikävä
      83
      1162
    4. Tämä on kyllä heittämällä erikoisin ihmissuhde mitä on koskaan ollut

      Hulluinta on se että ei edes ole varsinaista suhdetta minkäänlaista, mutta tuntuu kuin olisit elämässäni mukana koko aja
      Ikävä
      53
      1102
    5. Helikopteri pörrää ja POLIISIT on eristettynä pururadan vieressä!

      Suojatehtävä pitää kiireisenä. Kulut ovat kovat!
      Pudasjärvi
      35
      1042
    6. Mikä teki vaikutuksen

      että ihastuit kaivattuusi? 🔥
      Ikävä
      49
      928
    7. Mitä toiveita ja ajatuksia sulla

      On kaivattusi suhteen?
      Ikävä
      67
      878
    8. Autolla puuhun

      Halapahallin kohilla auto puuhun, lujaa on tultu ja ei oo pysyny hallinnassa. Taisipa olla lundin pojan auto, eipä tainn
      Oulainen
      25
      874
    9. Luuletko, että löydämme vielä

      Yhteyden takaisin? Miehelle ....
      Ikävä
      53
      867
    10. Tunnustan

      Vaikka peitän sen erittäin hyvin niin tunnustan että pidän sinusta erittäin paljon, mieheltä naiselle
      Ikävä
      39
      862
    Aihe