Kaunis nainen

Onko sinulla seurustelukumppanina/puolisona kaunis nainen tai komea mies?
6896
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kyllä on. Valioyksilö.
Mutta älä yritäkään tulla samalle lautaselle, ei se lähe sun mukaas!

Äänestä

jälkikäteen saatan olla hyvinkin eri mieltä... :)

Äänestä

Enkai mä nyt rupee tunnustaan, että olen iskenyt käteni paskaan ihan omasta vapaasta tahdostani ja oma-aloitteisestikin vielä! Johan mä olisin avuton ja säälittävä yksilö, jos mä sellasen menisin ääneen tunnustamaan. Miltä mä silloin kuulostaisin/näyttäisin kavereittenikin korvissa/silmissä!

Äänestä

Älkääs liioitelko muut!

Äänestä

Täytyy kerrankin elvistellä, kun on kerran varaa.

Äänestä

kuuminta hottia :)

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


komea mies kirjoitti:

Onko sinulla seurustelukumppanina/puolisona kaunis nainen tai komea mies?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu