iiihanaa!

käväsin tossa vaa-alla, näytti 59,5(eilen samaan aikaan 60,5)....enää 1,5 tai 2,5 kg pois ja tavote on saavutettu!
ei o paino käyny 59:ssä kolmeen vuoteen... tätä on syytä juhlia, muttei mässäyksellä...
2370
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Siellä taitaa olla taas yksi onnellinen laihduttaja. Tavoitepainosi on siis 57kg? Saanko kysyä miten pitkä olet?

Olisiko sulla käytännön vinkkejä miten oot onnistunut? Oon 172/70, paljonko lähtisit pudottamaan?

Äänestä
  • kysy Majavalta neuvoja tuohon. Hän määrää sinut laihduttamaan itsesi 40 kiloiseksi, eli rutkasti alipainoiseksi, kuten itsensäkin. Hän on 179cm pitkä ja tavoitepaino on 57 kiloa. Älä ota Majavalta vastaan neuvoja, alipainoisuus on vaarallista eikä edes kaunista.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


majava kirjoitti:

käväsin tossa vaa-alla, näytti 59,5(eilen samaan aikaan 60,5)....enää 1,5 tai 2,5 kg pois ja tavote on saavutettu!
ei o paino käyny 59:ssä kolmeen vuoteen... tätä on syytä juhlia, muttei mässäyksellä...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu