Pandoran kasvot paljastuivat Jordille!!

Olin odottanut tätä jo aika pitkään.
Saa sitten nähdä, mitä muuta Jordi sanoo
kuin "Pandora! Oletko se todella sinä?" :D
51301
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

siitä tulee ja asioiden selvittely, mutta tuskin paljastuu Jordille et Pandora on Hugo!?

Äänestä
  • pandora ottaaaa silmälasit&perukin pois huomenna 2.5....ihanaa...oon ootanu tätä kauan..eka jordi hermostuuu sitt ne rakastelee ja pandora alkaa leikillä laittaa hugon perukiin päähän sitten hän consilito tulee....

    Äänestä

  • Hugo kyl ilmeisest paljastuu Jordille Pandoraks melkee toho heti perää(mun tietojen mukaa,en kyl mee vannomaa, youtubesta päättelin), ellei sarja ehi jäähä tauolle...toivottavast ei, tota nimittäin on odotettu KAUAN !:D

    Äänestä

  • Nuria kirjoitti:

    Hugo kyl ilmeisest paljastuu Jordille Pandoraks melkee toho heti perää(mun tietojen mukaa,en kyl mee vannomaa, youtubesta päättelin), ellei sarja ehi jäähä tauolle...toivottavast ei, tota nimittäin on odotettu KAUAN !:D

    hidas...

    Äänestä

  • Nuria kirjoitti:

    hidas...

    Huomenna tosiaan on päivä jolloin Jordille paljastuu että Hugo on Pandora. Myös Tza Tza saa tietää asiasta huomenna. Juan Angel tapaa tyttärensä sitten 9.5 nähtävässä jaksossa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


<3 Lovers <3 kirjoitti:

Olin odottanut tätä jo aika pitkään.
Saa sitten nähdä, mitä muuta Jordi sanoo
kuin "Pandora! Oletko se todella sinä?" :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu