jumppakuminauha

ostin tänään jumppakuminauhan. saako kuminauhaan tehdä solmuja kun sen sitoo jalkojen ympärille? etten heti pilaisi uutta kapistusta! Raskaudesta on jäänyt 10 kg ylimääräistä ja nyt olis korkea aika päästä niistä eroon!
2363
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

solmuja voi tehdä ja pakkokin jos tiettyjä liikkeitä meinaa tehdä. välillä kiva selvitellä tota kuminauhaa..=)

Äänestä
  • Kiitos tiedosta! 6 km kävelylenkki takana ja nyt jumppaamaan... olisko vielä jotain nettisivua mitä löytyis kuvallisia jumppaohjeita??

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


laihduttaja kirjoitti:

ostin tänään jumppakuminauhan. saako kuminauhaan tehdä solmuja kun sen sitoo jalkojen ympärille? etten heti pilaisi uutta kapistusta! Raskaudesta on jäänyt 10 kg ylimääräistä ja nyt olis korkea aika päästä niistä eroon!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu