Menovinkkejä

Kertokaas Lahtelaiset missä kuppilassa kannattaa käydä alle 40v miehen jos haluaa vain satunnaista seuraa vapaista,varatuista,eronneista tai karanneista naisista ilman sitoutumis pakkoa?!
Tarkoitus siis vain viettää yksi villi yö.
Kiitos asiallisita vinkeistä!
2912
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Alex park on hyvä,aikuiselle.Grandi vois olla toinen.Että antaa palaa!

Äänestä

Torvi tai Tirra, jos olet itsekin turvoke.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


AikuinenMiesLti kirjoitti:

Kertokaas Lahtelaiset missä kuppilassa kannattaa käydä alle 40v miehen jos haluaa vain satunnaista seuraa vapaista,varatuista,eronneista tai karanneista naisista ilman sitoutumis pakkoa?!
Tarkoitus siis vain viettää yksi villi yö.
Kiitos asiallisita vinkeistä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu