eilen että mieystävälläni ollut koko ajan useita naisia. On tässä kaikenlaista ehtinyt nähdä ja kokea, mutta ensimmäinen petturi hän oli.
Olen ihan turta, en tiedä mitä ajatella enää yhtään mistään. Mutta vihan voimalla jos en muuten pääsen hänestä eroon.
Olen ihan turta, en tiedä mitä ajatella enää yhtään mistään. Mutta vihan voimalla jos en muuten pääsen hänestä eroon.
Vastaukset 3
Vanhimmat
älä sinä huoli et ole ainoa laatuasi,meitä on muitakin.Mutta sen neuvon annan ettet moisen ukon perään haikaile siinä häviät vain itse.Koitahan kestää!
Miehiä on maailma täynnä.
että naiset pitävät entisistä poikaystävistään suurempaakin numeroa kuin mitä todellisuudessa edes on. On myös ilkeitä naisia, jotka tekevät mitä tekevät, kun niitä ei huolita. Vaikeaa on totuutta tietää, jollei itse teossa yllätä puolisoaan.
Kyllä miehen elämä on vaikeaa, varsinkin silloin, jos on hyvännäköinen. Sama pätee varmasti myös naisiin.