Nutriletti

Aloitin kovan kirin kesää kohden Nutriletti 5 pvä kuurilla.Pystyykö kahvia juomaan,ei tule yöduunista muuten mitään ?
3659
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kyllä mä ainaki join kahvia maitotilkalla kuurin aikana.

Äänestä

joo, olen kahvia juonut samalla. mulla on tuo sama yövuorojuttu.

Äänestä
  • auttaako / näkyykö nutrilet- 5 päivän dieettijutulla mitään muutoksia kehossa? onko näkynyt??

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Roosa kirjoitti:

Aloitin kovan kirin kesää kohden Nutriletti 5 pvä kuurilla.Pystyykö kahvia juomaan,ei tule yöduunista muuten mitään ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu