Jaana on

ja sulokas ilmestys. Kun täällä kehutaan sitä Kirsten Dunst kakkosta, niin minä käsitän naiskauneuden vähän eri tavalla.
72603
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Jaana on jo vähän tätimäinen.

Äänestä
  • Jaana sen kun paranee vuosi vuodelta. Helvetin hyvännäköinen nainen.

    Äänestä

  • on kaunis vartalo. Pieni, mutta piukka (ei läskendaalenia), ei kuitenkaan liian laiha. Tässä alleviivaan myös sitä harhakäsitystä, että läskitön ihminen on automaattisesti luuviulu. Jaanasta näkee, että se kuntoilee. Mallitytöt vetää vain röökiä ja suovat omenan päivässä ja ulkonäössä ei ole kehumisen varaa. Toiset taas juovat paljon keittoa, josta alkaa kerääntymään rasvaa ja nestettä ihon alle, sitä voi sitten yrittää peitellä tiukilla korseteilla ja suurilla hameilla...

    Äänestä

Monet aiemmat 'kireän tuntuiset' Euroviisu-selostajat!
Jaanassa toteutuu se Herkkä,rento ja luonnollinen 'tyttömäisyys' ,jota tarvitaan juuri näissä SuurenMaailman juonnoissa!
Samaanaikaan herttaisen 'hömppä'-mutta toden tullen TÄYDELLISEN asiallinen ote!
12 POINT's for "JAANA" !!

Äänestä

Jaanan voittanutta ei ole -paras nainen tuohon tehtävään.

Mutta mikä on Jaanan kauneuden ja säihkyn salaisuus?

Ei mikään muu kuin..


JAANA - JAANA


NIIN KAUNIINA JAANA JÄLLEEN RUUDUN VALLOITTAA

ON HYMYÄ, SEKSIÄÄNTÄ JOTKA LUMOAA.

ME ILTAISIN JAANAN KANSSA TREENIT VEDETÄÄN –

SITEN SAADAAN HÄNET SÄIHKYMÄÄN.


JAANA – JAANA TIETÄÄ MITÄ KANSA HALUAA

JAANAA – JAANAA KAIKKI RAKASTAA.

JAANA – JAANA SAA MEIDÄT HEHKUMAAN –

JAANA HARJOITTELEE AHKERAAN.


ON TÄRKEÄÄ ETTÄ MIKROFONIN HALLITSEE –

KÄY MIKKIINI JAANA KIINNI, SITÄ KÄÄNTELEE.

MÄ REIDELLE LAITAN PÄÄNI SIELTÄ TARKATEN

JAANAN HENGITYKSEN SÄÄTELEN.


JAANA – JAANA TIETÄÄ MITÄ KANSA HALUAA …


HÄN KÄÄNTYILEE, HUUTAA, VARTALO VAIN VAPISEE

VAAN MIKROFONISTA OTE VIELÄ TIUKKENEE.

SAA IHOKIN KAUNEUSHOIDON PARHAIMMAN

KASVOILLE KUN VOITEEN RUISKAUTAN.


JAANA – JAANA TIETÄÄ MITÄ KANSA HALUAA …



Lisää mielenkiintoisia juttuja ...
http://www.nic.fi/~praasu/laulu/laulut.htm#Ja toisenlaiseen

Äänestä
  • Kuminaama Jaana on todella ällöttävä ainaisine naaman vääntelyineen.

    Äänestä

  • Hän on hihana!!!!!!!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


kaunis> kirjoitti:

ja sulokas ilmestys. Kun täällä kehutaan sitä Kirsten Dunst kakkosta, niin minä käsitän naiskauneuden vähän eri tavalla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu