Provinssin naiset

Hitto vie kun Provinssissa on tänä vuonna kovia naisia! Amy, Patti ja Tori!
Kunnon kemut on taas tulossa, ja 3pv lippu odottaa jääkaapin ovessa käyttöä.
Vai mitä tyypit! Wuuu-huu!!!
1214
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Todellakin, ystäväiseni. Naiset ovat viimein tehneet vallankumouksen, ja valtaavat Provinssin! Mahtavia mimmejä nuo Amy, Tori ja Patti.

Meinaisin lähteä Roskildeen rokkailemaan, mutta pirullinen serkkuni päätti mennä naimisiin juuri tuona viikonloppuna. Vaan onneksi on Provinssi, se pelasti mun kesäni jälleen kiinnityksillään!!! :)

-rokki-irma-

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ford kirjoitti:

Hitto vie kun Provinssissa on tänä vuonna kovia naisia! Amy, Patti ja Tori!
Kunnon kemut on taas tulossa, ja 3pv lippu odottaa jääkaapin ovessa käyttöä.
Vai mitä tyypit! Wuuu-huu!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu