Onko kukaan käynyt high care centereiden hoidoissa, etenkin vartalohoidoissa? Itse olen ajatellut mennä Jyväskylän pisteeseen siihen SPM rintaliftingiin, ja jos jollakulla on tietoa tai kokemusta kso. hoidosta niin olisin kiinnostunut tietämään tehosiko! =)
High Care Centerin
hoidot?
3509
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Olen käynyt Jyväskylän hoidoissa. Otin rintaliftingin ja vacu-vartalohoidon. Olen mielettömän tyytyväinen tuloksiin. Seuraavaksi hoidatan kasvot kuntoon jahka tilipäivä ensin koittaa. Suosittelen!
Montako kertaa olet käynyt tuossa rintahoidossa ja millainen lähtötilanne sinulla oli? Eli nostaako tai tekeekö roikkuvat rinnat takaisin kiinteiksi? Kiitos jos jaksat vielä vastata =)
Näin toimii eli kiinteyttää ja kohottaa. Kävin sen 10 x hoitosarjan. Tietty A tai B kokoinen rinta nousee paljon vähemmällä kuin D tai E. Fysiikan laki. Ei siis mitenkäään "lähtötilanne".