Onko kellään kokemusta tuosta Joe Blascon meikkivoiteen sävystä olive (vaalea) kuinka vaalea se on? ja onko se enemmän punainen vai kellertävä? Oletteko itse olleen tyytyväisiä? Olisin cosmeshopista tilaamassa tuota. Oon laiska menemään stockalle testaamaankaan sitä.. mulla on vaalea iho
Joe Blascon olive (vaalea)
auttakaas..
3434
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Hei!
Elämäni PARAS meikkivoide!!! Ohut kerros riittää peittämään punoitukset ja näppylät.Kesälläkään ei ahdista eikä hiosta...Pysyy hyvin vaikka uintireissulla!!! Erinomainen tuote!!!!!!1
Minulla on todella vaalea iho talvisin ja minulle Stokkan JB-edustaja valitsi sävyn Special Lite Olive 1 ja kesäksi numeron 2. Ex-käyttäjä olen, koska mielestäni meikkivoide on liian paksua ja raskasta arkimeikiksi.
Saako kysyä millainen iho Sinulla ap. on?
talvikäytössä on nro 2, vaalea punakka cuperoottinen iho.,eli tarvitsee peittoa kesälläkin... mutta sienelä levitettynä OHUESTI pahimpiin punakkuuskohtiin TOIMII!!!! Liian paksu kerros töhnäistää kyllä ihon!!