Nainen on parhaimillaan

Kun hän perjantai illalla klo 00.45 makaa saunanraikkaana- ja hieman humaltuneena- vuoteessa. Menen nyt hänen viereensä ja me aiomme...keskustella pienoismalleista läpi yön, hyvää yötä.


"In the name of world peace, in the name of world traffic"

MarttyyriMallari-TTt

Ps: Huomenna alkaa 2-viikon teneriffan matka. Pärjäättehän ilman kirjoituksiani sen aikaa?
See you...
6749
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

sen pienoismallisi kanssa :)

Äänestä

jos se kotona "elpynyt" nainen on ansaitun rentoutumisen (sauna ja kevyt humaltuminen) jälkeen kömpinyt sänkyyn nykkymaan rättiväsyneenä, se voi olla että ei aivan ilolla ota vastaan keskusteluavauksiasi niistä pienoismalleista :D jos vaimo vaikuttaa ärtyneeltä kun herätät sen, anna jatkaa unia. Se on inhimillisempää.

***

Äänestä

Lähdet siis äitisi kanssa Mälikkälään sukuloimaan. Toivottavasti viihdyt siellä ei vain kaksi viikkoa vaan kaksi vuotta.

Vai onko sittenkin niin että et lähde mihinkään vaan kökötät siellä koneesi ääressä ja lätiset seuraavat kaksi viikkoa saitille jollain toisella nimimerkillä?

Äänestä

Rakenna taas Wehrmachtin panssareita ja kerro terveiset etelän Biermächteiltä !

Äänestä

päivittämässä galleriasivuasi :)

12.5.2007 klo 00.45 "Huomenna alkaa 2-viikon teneriffan matka."

Kirjauduin sisään viimeksi: 17.5.2007 !

LOLLOLLOLLLOLLOLLOLLL

Ei vaan, eipä Teneriffa niin kaukana ole, etteikö sinnekin ulottuisi internet-yhteys. Jos se on mallari pistäytynyt johonkin nettikahvilaan reissunsa aikana.

Äänestä

Mistä sait lennot Teneriffalla toukokuussa? Luulin ettei tänne Suomesta lennetä tänä vuonna (kun viime vuonna päätettiin lentää) huhtikuun jälkeen...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


marttyyrimallari-ttt kirjoitti:

Kun hän perjantai illalla klo 00.45 makaa saunanraikkaana- ja hieman humaltuneena- vuoteessa. Menen nyt hänen viereensä ja me aiomme...keskustella pienoismalleista läpi yön, hyvää yötä.


"In the name of world peace, in the name of world traffic"

MarttyyriMallari-TTt

Ps: Huomenna alkaa 2-viikon teneriffan matka. Pärjäättehän ilman kirjoituksiani sen aikaa?
See you...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu