Mikä on sen biisin nimi missä lauletaan jotaa "Uno two three quetro" tolleen.. auttakaa..
APua.. mikä biisi
9
2140
Vastaukset
- Sam The
60-luvulla tällainen kappale oli Sam The Sam and The Pharaos: Wooly Booly.
Voihan niitä olla muitakin.- Sam The
Kappaleen nimi kirjoitetaan Wolly Bully.
- Retku
-Pretty fly?
- vixen22
...löytyy mm. 666 - Salute!
Eurodancea, biisi alkaa sanoilla "uno, dos, tres...".- Mista Lobaloba
eikös U2:sen vertigo biisikin ala jotenki noin...
- Olisko...
Se Sjk kappale.? 8D En nyt itse tiedä sen kappaleen nimeä, mutta tämä...? : http://youtube.com/watch?v=_Caa8QoGBGk
Okei, ei ehkä ole. 8DDD Tuli nyt vaan mieleen... - Anonyymi
Offspring - pretty fly
- Anonyymi
https://open.spotify.com/track/5T3l6TYcOcYFWp060w9xjn?si=VNfIKzugQ8uDo7v1W5SmYQ
Tässä lauletaan!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1851559
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2031443Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä431139Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad44836- 14720
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30711Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21700- 36691
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .20646Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46617