ei ollut Hanna hyvä,sanokaa mitä sanotte,kasvot usein alaspäin,tukka silmillä,matalissa äänissä ei saanut kunnolla selvää,yhtä puuroa.Paras voitti ,ei auta olla kateellinen tai nationaalinen.
SuomenLaulu
huonosti esitetty
5504
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
ja että esitys oli tuhat kertaa parempi kuin Suomen karsinnoissa (olivat nähneet Youtubessa). Monet äänestivätkin Hannaa ulkomaalaisilla palstoilla olleiden mukaan.
varmaan joo, mutta miksei se sitten näkynyt tuloksissa?
että niiden jälkeen mikä tahansa formaatti tuntuu hyvältä!
mutta tyyli oli kai ennakkoon valittu, ei tuohon pysty muuten erkkikään eli mokaamaan lähes kaiken esiintymisessä. YLE sensuroi Hannan tatuoinnin, miksiköhän!!
No, ääni ei sentään pettänyt. Muutama pojo lisää jos
esiintyminen olisi valittu toisin!
luulaja suoriutui todella hyvin huolimatta cp vammastaan!laulukin oli lähes ymmärrettävää ja esiintyminen mukiin menevää.esimerkillistä vähemmistöjen huomiointia serbialta. ps. todella ajattelematonta laittaa kauniita tanssityttöjä taustalle,mahtanut tuntua hirveältä!?!?