serbialaisen

Voittaja kommentoi, että "hyvä, että laulu voitti eikä mikään kumallinen pukeutuminen". No, eikös hän kummajainen ole itsekin? Voittiko nytkään siis laulu?
2480
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Paras LAULU tosiaan voitti, ja muulla ei ole väliä. On hienoa, että välillä joku uskaltaa olla pitämättä yllä showta tai paljastavaa asua, joka vie huomion pois pääasiasta.

Äänestä

ERITTÄIN huonoa käytöstä loukata edellisvuoden voittajaa! Sitä paitsi HRH oli myös hyvä laulu. Johnny Logan sanoi haastattelussa suurin piirtein näin: "osaisin laulaa HRH:n vieläkin, se jäi niin hyvin mieleen ja pyörii musakanavilla edelleen, mitä ei voi sanoa yhdestäkään muusta voittajasta viime vuosilta." Pystyykö tämä hapan Marija samaan mitä veikkatte?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


kommentti kirjoitti:

Voittaja kommentoi, että "hyvä, että laulu voitti eikä mikään kumallinen pukeutuminen". No, eikös hän kummajainen ole itsekin? Voittiko nytkään siis laulu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu