Tällä palstalla ei tule kunnon keskustelua, kun kaikki haluavat avata oman. Esimerkiksi Krissestä on vaikka kuinka paljon aloituksia ja kokoajan tulee uusia. Samoin voittajamaasta. Olis ihan kivaa vastaillakin johonkin, mutta eipä paljon kannata kun juttu ei jatku. Tää on vähän niinku yksinpuhelua.
Toisekseen, mihin täältä häipyy viestit. Muutamaan olen yrittänyt kirjoitella, mutta kun lähettää tulee ilmoitus, että viesti johon vastaat on poistettu??
Toisekseen, mihin täältä häipyy viestit. Muutamaan olen yrittänyt kirjoitella, mutta kun lähettää tulee ilmoitus, että viesti johon vastaat on poistettu??
Vastaukset 2
Vanhimmat
monet haluaa,että niitten aloittamaan viestiin kommentoidaan,jos aattelee,että oma näkemys tulee paremmin esille,kuin esim. toisen viestissä..
Ja mitä tulee tohon viestien poistamiseen,niin kun asiattomia viestejä poistetaan,samalla saattaa mennä niitä asiallisiakin..
Harmittaa että hyvätkin aloitukset häviää kymmenessä minuutissa edelliselle sivulle unholaan jos ei vaivaudu selailemaan taaksepäin noiden jatkuvien samasta asiasta kitisevien aloitusten yli.