varastotyö

millaista on varastotyö, käykö naiselle. olisi keräystä, pakkausta, lähetystä.. kyseessä vaatetehdas ilmeisesti.
mitähän pitää osata ja tehdä, kertokaa viisaammat..
1844
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Usein käy naisillekin, tosin paljon riippuu paikasta. Ja töitä voidaan ainakin suuremmissa paikoissa jakaa järkevästi tekijöiden mukaan. Alussa ei välttämättä paljon tarvitse osata, tietysti ATK-perustaidot hallittava ja usein vaatii myös hyvää fyysistä kuntoa. Tarkka ja huolellinen oltava :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


millaista kirjoitti:

millaista on varastotyö, käykö naiselle. olisi keräystä, pakkausta, lähetystä.. kyseessä vaatetehdas ilmeisesti.
mitähän pitää osata ja tehdä, kertokaa viisaammat..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu