KAIKKI 13 ALAPUOLELLA

TEINIPOIKIEN JAUHANTAA.
8392
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

kirjoittanut ne

Äänestä

joku floodaa asiaviestejä kakkossivulle jostain syystä.

Äänestä
  • että jotain nyt siirretään!!!!

    Äänestä

  • Listaa kolme viimeisintä asiaviestiä.

    Äänestä

  • ei jaska paskaa kirjoitti:

    Listaa kolme viimeisintä asiaviestiä.

    sano edes yksi asiaviesti

    Äänestä

  • ei jaska paskaa kirjoitti:

    sano edes yksi asiaviesti

    viimeaikoina

    Äänestä

  • samaa ajattelin kirjoitti:

    että jotain nyt siirretään!!!!

    koska osasi poistaa kirjoittelunsa.

    Äänestä

onkin pelkkää bitch-asiaa eli tärkeysjärjestyksessä kaiken huipulla

Äänestä

Kommentoi aloitusta


OLEVAA ALOTUSTA kirjoitti:

TEINIPOIKIEN JAUHANTAA.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu