Nettihyökkäystä ainakin yksi

1175
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Liikennegraafi FICIXissä ei huomannut "massiivista" hyökkäystä vaikka sen kautta kulkee kaikki operaattorilta toiselle (isompien tietty) liikenne SEKÄ sen lisäksi myös kohtuullinen määrä pohjoismaista, Venäläistä ja Baltian liikennettä kun noista on asiakkaita Songilla/Soneralla/Elisalla ja kaikki mainostaa asiakasreittinsä FICIXissä vähintään toisilleen.

MISSÄ SIIS ON TÄMÄ HYÖKKÄYSLIIKENNE?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kotimainen` kirjoitti:

IP osoite suljettu.

http://nettitv.mtv3.fi/nettitv_uutiset/index.shtml/nettitv_uutiset/ajankohtaisohjelmat/huomentasuomi?100664#100664

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu