vili jotenkin vähän katkera ja kusipääluonteinen mies? Olen saanut tälläisen käsityksen..
Onko
lörtsy
251382
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 25
Vanhimmat
Onkohan vili sinkku? Se vaikuttaa tosi pontevalta kundilta, ja on varmaan hyvä sängyssäkin. vili fanclub
..suoraselkäseltä tyypiltä.
Suora selkä ja mahtava mela, vois kuvitella että se poika osaa antaa kyytiä sängyssä ;-)
Misthän sen vois tavottaa. Mietin just et tuleeko tästä kesästä yhtä vähäseksinen ku viime kesästä..
kyllä näin on
mist tiät?
lopeta vili nyt se kirjoittelu..
Mulle tuli ihan sama mieleen. Mutta vili onkin pikkasen yksinkertanen.
tekstien perusteella suoralta ja rehelliseltä tyypiltä.
sen täytyy olla ihana mies! Semmosen ku tänne kotiokin sais..
Jaa. Mun mielestä se on ihan kusipää. Mutta hienoa, että joku tykkää.
Vilihän on oikeasti ujo ja kiltti kaveri :)
mutta niin yksinkertaista läppää ettei viitti edes vastata.
arvostan suoraa puhetta.
pikkasen kismittää se että sen joka vastauksessa on melkeen mainittu se ettei häntä kiinnosta naisten asiat eikä ajatukset kunhan pukille pääsee.
Muuten ihan kiva varmaan...
ne kiinnostaa...silti ne on naisten asioita, ei minun.
saanut. Jos täällä joku nainen kirjottais jotain yhtä kusipäistä juttua, niin perässä roikkuis aina kymmenen tyyppiä kitisemässä.
aika naismainen aloitus...kun jutut ei miellytä ja vastaus ei toisiaan naisia aina imartele. niin seurausta tämä katkeran hehkutus...ihmeen kauan kesti ennen kuin joku yritti suolata meikäläisen.
haluisitko että siistin kirjoitustani ja vedän hurmurivaihteen päälle? jos vaikkapa nukkuisit yösi paremmin =)
No ei mitään hurmurivaihdetta tarvitse laittaa päälle, mutta älä odota, että kukaan muukaan sitten tekee sitä. Että sitä saa mitä tilaa.
Ps. nukun aina sikeästi.
ihmeessä mitä minä tilasin ja mitä sain...ei toi sun uikutus oikein toimi
Ai uikutus. Mitä itse mulkvisti ruikutat täällä joka helvetin päivä???!
itseäsi. ei millään pahalla, mutta et ole sellaisessa asemassa, että saisit kysykseesi edes vastausta. voisin mä sen kertoa mutta eipä sulle kuuluu.
ja neidin heittämää uikutusta takasinpäin; sitä saa mitä tilaa...mulkvisti..tai mitä sä nyt ikinä keksitkin.
Ei voi muuta sanoa, että vittu kun sä olet tyhmä. Kiitos hei, lähden nyt palstalta.
surullinen tapaus oot.
oli kiva jutella =)