rapumiehille

Tai miksei muillekin. Pitääkö paikkansa, ettei meinaa stondata aluksi, jos on oikein ihastunut. Onko rimakauhua tms. Asiallisia viestejä toivon. Ihan tämmönen nätti tyttö oon. Ei pitäis olla ulkonäkökysymys.
15717
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Joo mulle kävi samoin ihan nätti olen ja kroppa mullakin kunnossa, mutta tällä rapumiehellä meni metsään toi stondis myös,mutta siihen löyty syy.. Se tykkäs miehistä.sattumalta tuli ilmi..

Äänestä

voi käydä kenelle miehelle tahansa.

Äänestä

palstalle seisokkeines.

Äänestä
  • en kettuilua.

    Äänestä

Happamia, sano kade kettu.

Äänestä

kaikilla rapumiehillä ongelmia erektion kanssa?
Voi meitä ressukoita jokka ollaan rapuja.
Onneksi mun mulkkuni ei tiedä sitä.

Äänestä
  • Ku rapumerta on hukassa, nii pitää selitellä.
    Okei, ei oo ravustuskausikaan.

    Kun, huu haa, horoskooppien selitykset eivät natsaa, niin silloin otetaan "pätevä" varaselitys käyttöön. Sinun tapauksessa varmaan laatuunkäypä seli ois tän tyylinen; "olet nouseva oinas, siksi sulla ...". :DDD

    Ihmisen elämä kyllä nytkähtää liikkeelle totaalisen eriaikaisesti planeettojen konjunktion kanssa. Eipä sen puoleen, että tästä sen todempaa saisi, vaikka kuinka synkronoisi sinun konjunktiosi venukseen. Lapsihan syntyy noin yhdeksän kuukauden päästä, eikä siinä planeetat pysähdy silloinkaan kun ei synny.
    Kyllä se ongelma on siinä hukassa olevassa merrassa :)

    Äänestä

voiko ylläpito siirtää tämän aloituksen seksipalstalle

Äänestä

Esim. se, että nainen on niin tyhmä, että uskoo horoskooppeihin. Koska aivot ovat tärkein sukupuolielin, voi siinä mies helposti alkaa tuntea itsensä pelkkänä hyväksikäyttäjänä ja häpeää sitä liikaa.

Äänestä
  • .........

    Äänestä

  • Harvinaisen osuvaa tekstii tälle palstalle =D

    Äänestä

paikkansa, muttei taida horoskooppeihin liittyä.

Äänestä

väitätkö OIKEESTI, että olet niin lapsellinen ja taikauskoinen että uskot horoskooppeihin?!

ei päde ainakaan muhun..vaikka rapu olenkin...

luoja, en tiedä kumpi on tyhmempi: kysyjä, vai minä ku vastaan sille...! ;)

Äänestä

En tiedä rapumiehistä, mutta oon kuullu huhua että noilla kilpikonnamiehillä varsinki donatellolla on ollu jotain erektio ongelmia.

Äänestä
  • katkerien ex-kilpparityttöystävien puhetta...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


minä vaan kirjoitti:

Tai miksei muillekin. Pitääkö paikkansa, ettei meinaa stondata aluksi, jos on oikein ihastunut. Onko rimakauhua tms. Asiallisia viestejä toivon. Ihan tämmönen nätti tyttö oon. Ei pitäis olla ulkonäkökysymys.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu