No lähteekö

naidessa..kun niin sananlaskussa sanotaan?
7482
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

jos käydään koko aterointi läpi.. alkupalat, pääruoka ja jälkiruoka. Ja välissä pitää saada tarpeen tullen santsata.

Äänestä

Siinähän tulee nälkä! Ainakin mun on aina saatava jotain pikkupurtavaa sen jälkeen!

Äänestä
  • Noin se menee.

    Äänestä

lähde nälkä, vaan se tulee.

Äänestä

Mutta se tuli viime viikonloppuna todistettua, että nuha lähti nussimalla! ;)

Äänestä

Kyllä se vähäks aikaan unohtuu kun kirnuaa mutta jälkeenpäin kovempi nälkä.

Äänestä

nälkä kasvaa piparia syödessä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


se nälkä kirjoitti:

naidessa..kun niin sananlaskussa sanotaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu