mielestäsi hukkaan ?
Mihin rahasi
on mennyt
7503
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Ei sitä ole ikinä ollutkaan.
Käyttöön on ainakin mennyt ja ehkä järkevämminkin niitä olis voinut sijoittaa mut mitä sitten. Itse niistä päättää ja turha niitä sukan varteenkaan on tunkea joten ei ole tähän mennessä ainakaan hukkaan menny vaan käyttöön.
on menny ne vähätkin.
.. elämän iloihin. En kuitenkaan kadu hukkarahojakaan, koska olisin varmaan vielä v*ttumaisempi ihminen ilman niitä iloa tuottaneita kokemuksia.
eipä tullut mitään mieleen, mutta kyllä ne menneet ovat aina suhteellisen hyvin, hehee.
No ehkä jälkiviisaasti ajatellen eräät ihmiset eivät ehkä olisi olleet minulta saamiensa lahjojen arvoisia... Mutta ei harmita.
Ai niin, ja se bensaan menevä raha tuntuu menevän kuin savuna ilmaan... mutta niinhän se meneekin! Prkl.
Kun menet seuraavan kerran vaihtaan autoa, niin kannattaa kysyä punaista dieseliä. Kun ostat Dieseli-auton ei mee enää yhtään rahaa bensaan
mutta meidän firmassa ei noin vain dieseleitä pyytämällä saada... ja sen dieselveron joutuu maksamaan itse.
Ne ovat sitäpaitsi kaikki hopeanharmaita Fordeja.