Kuinka kauan teillä

Niin eli kuinkas kauan teillä, jotka olette käyttäneet diave novia tai cypretylejä huonoon ihoon meni, että vaikutus alkoi näkyä ihossa??
3376
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Olen käyttänyt Diane Novaa jo usean vuoden. Sain ne aikoinani juuri aknen takia. Parissa kuukaudessa huomasi, että finnit alkavat lähteä. Puolessa vuodessa oli ihan "virheetön" naama. ^-^ Vaikutus näkyy kuitenkin toisilla ihmisillä nopeammin kuin toisilla.

Äänestä
  • voi tuo virheetön kuulostaa niin ihanalta. minä olen syönyt nyt 2kk, eikä oo vielä minkään laisia tuloksia tullu :/ toivotaan, että ajan kuluessa alkaa auttaa.

    Äänestä

  • alkup. kirjoitti:

    voi tuo virheetön kuulostaa niin ihanalta. minä olen syönyt nyt 2kk, eikä oo vielä minkään laisia tuloksia tullu :/ toivotaan, että ajan kuluessa alkaa auttaa.

    minä olen syönyt diane novia jo puoli vuotta.välillä näytti iho jo todella virheettömältä,mutta nyt taas on näppylöitä vähän joka puolella kasvoja...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


meni, että dn:t auttoi?! kirjoitti:

Niin eli kuinkas kauan teillä, jotka olette käyttäneet diave novia tai cypretylejä huonoon ihoon meni, että vaikutus alkoi näkyä ihossa??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu