Kun joskus edes ehtisi iskeä miehen esim baarissa tai jossain muualla,mutta ei niin ei.Jonku mielenkiintosen,komean tyypin kun näkee ja miettii,että pitäskö mennä jutskaa,ni aina tulee joku vielä paremman näkönen juttusille,että ei edes harmita vaikka ei tullu mentyä.Eikä edes pelimiehiä vaikka sairaan hyvän näkösiä ovatkin olleet.Iltaa vaan on vietetty,tanssittu ja jutskailtu ja kotiin olen yksin lähtenyt,koska en nää järkeä yhen illan jutuis,numerotki vaihettu,ja ovat soitelleet jatkossakin:)Ainahan sitä voi useampia tavata kaveri pohjalta,ja kattoo voisko jotai tulla jonku kans,miksi tyytyä yhteen kun on vaihtoehtoja.
Ei ehdi iskeä
Mimmi4
3645
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Kiitos tiedosta. Olikin tosi tärkeää että jaoit tämän tiedon kanssamme. Oliko sinulla vielä jotakin muutakin asiaa? Vai halusitko vain tulla kehuskelemaan tänne?
Kyllähän sitä pitää kehua,ei voi mitään jos joitai ärsyttää.En kyl kehumiseks sanois,kunhan totesin:)On vaikeaa olla suosittu.Joka ei kehuja kestä,ni voi vaa kuvitella minkälain ihminen on kyseessä.Itseäni ei ainaka ärsyttäis jos ihmiset kehuis asialla,olisin vain onnellinen heidän puolestaan,jotka saavat helposti seuraa,toiset kun eivät saa ollenkaan.
Kauneuden aika on lyhyt ohimenevä vaihe elämässä, joten ei tosiaan kannata säästellä, jos flaksi vielä käy.