Erosin huonosta suhteesta

ja sain elämän ilon takaisin.
Nyt on todella hyvä fiilis ja olen taas alkanut välittämään itsestäni.
joskus kannattaa olla rohkea!:)
21445
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Minkälainen oli se suhde?

Äänestä

Suhde päättyi vaikka se alkuun olikin kuin tuhkimotarina. Kävi ilmi että lopulta suhteessa en ollutkaan minä vaan se miehen unelmakuva jollainen en oikeasti ole.Kun totuus paljastui että olenkin ihan tavallinen nainen alkoi vaikeudet.Myös minä sain elämäniloni takaisin.Kaipuu on kova mutta itsearvostus ja vahvuuden tunne taas kompensoivat sitä. Rakastan itseäni sellaisena kuin olen ja sitä vaadin kumppaniltanikin.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


dcv kirjoitti:

ja sain elämän ilon takaisin.
Nyt on todella hyvä fiilis ja olen taas alkanut välittämään itsestäni.
joskus kannattaa olla rohkea!:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu