iPod Shuffle

Minkälaisia kokemuksia teillä on iPod Shufflesta? Sopiiko kyseinen soitin hyvin urheiluun, esim. juoksuun?
3547
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sopii kun siinä ei ole liikkuvia osia vaan musiikki tallentuu Flash muistiin joka kestää vaikka minkälaista tärinää.

Myös iPod nanot ovat flash muistilla varustettuja mutta niissä on näyttö joka voi mennä hajalla jos se vaikka tippuu asfaltille. iPod shuffle taas kestää vaikka minkälaista tiputusta ja rankkaa käsittelyä.

Äänestä

Creative Zen Stone 1GB á 49€.....

Äänestä
  • Onko tuossa Creative Zen Stonessa minkäänlaista klipsiä tai jotain, millä saa kiinnitettyä esim. paitaan kiinni? Onko lenkkeillessä hyvä?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


memmuska^ kirjoitti:

Minkälaisia kokemuksia teillä on iPod Shufflesta? Sopiiko kyseinen soitin hyvin urheiluun, esim. juoksuun?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu