Rakastunut

Eikä jaksaisi piilotella tunteitaan enää pitkään -
Koko ajan mielessä, saa hyväntuuliseksi ja iloiseksi - Eikai tälläista ole tarkoitus jättää leikin tasolle ? -

Ihan seko :)
82872
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

se onkaan..tuntuu, että ollaan usein rakastuneita työkaveriin. Ja entäs sitten, jos sitä ei hyväksytä työpaikalla..voi joutua päälliköiden mustalle listalle...no ei ihan noin, mutta vähän sinne päin.
Rakastuminen piristää kummasti, saa potkua töihin.

Äänestä
  • kun kummasti viihtyy töissä!!!!Mielestäni työpaikkaromanssit ovat työnantajien onneksi.....ainakin omalta osin voin kertoa ,että työpanos mitä mahtavin,eikä sairaana koskaan;)

    Äänestä

  • potkua kirjoitti:

    kun kummasti viihtyy töissä!!!!Mielestäni työpaikkaromanssit ovat työnantajien onneksi.....ainakin omalta osin voin kertoa ,että työpanos mitä mahtavin,eikä sairaana koskaan;)

    sama juttu minulla, ihana mies jonka haluan todellakin nähdä ja jutella joka ikinen päivä.
    Hymyni saa muutkin hyvälle tuulelle, herätessä ajatus: ihanaa päästä töihin.

    Äänestä

minulla. En varmaankaan ihan rakastunut, mutta tykkään hänestä hyvin paljon. Hän J on ihana nainen, jonka voisin ottaa omaksi.

Äänestä
  • sanoit kauniisti, vaikka en varmaan hän juuri olekaan (?)...tai voisin olla ;)))))..ja erään haluisin olla..

    Äänestä

  • Onni on tuntee sut* kirjoitti:

    sanoit kauniisti, vaikka en varmaan hän juuri olekaan (?)...tai voisin olla ;)))))..ja erään haluisin olla..

    viestittää

    Äänestä

  • hän... kirjoitti:

    viestittää

    tummalle miehelle itäiseen Suomeen :)

    Äänestä

muitakin ihania duunikavereita, joihin on ihastunut

Äänestä

Kommentoi aloitusta


työkaveriin kirjoitti:

Eikä jaksaisi piilotella tunteitaan enää pitkään -
Koko ajan mielessä, saa hyväntuuliseksi ja iloiseksi - Eikai tälläista ole tarkoitus jättää leikin tasolle ? -

Ihan seko :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu