Haha :D

This is hjuumor, no, this is hjuumor...pläts!

http://plaza.fi/sinkut/hakemus/10170
4374
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

varmaankaan ole kirjoitettu otsa rypyssä.
Olisi kiva tietää miten tuossa käynee.

Äänestä

tosikot pois heti alkumetreillä.

Äänestä

läppä ilmoitus

Äänestä

Jos itse olisin reilu kolmekymppinen mies, vastaisin heti! Toivottavasti tuon uusioneiti löytäisi itselleen Sen Oikean.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mies.. kirjoitti:

This is hjuumor, no, this is hjuumor...pläts!

http://plaza.fi/sinkut/hakemus/10170

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu